مجله مبل سنتر

پارت اول:بزرگترین اشتباهات در طراحی دکوراسیون رستوران ها

پارت اولبزرگترین اشتباهات در طراحی دکوراسیون رستوران ها

دکوراسیون رستوران مهمترین نکته برای جذب مشتری است اما مدیران رستوران توجه زیادی به این موضوع نکرده و یا در دکور رستوران دچار اشتباه میشوند همچنین رنگ مناسب در طراحی دکوراسیون یک رستوران یکی از مهم ترین عوامل جذب مشتری می باشد و باید برای طراحی رستوران رنگ هایی انتخاب شود که بر اشتهای مشتریان تاثیر می گذارد.این،دکوراسیون رستوران و نحوه چیدمان، انتخاب رنگ مناسب و تزیین آن است که باعث جذب مشتری میشود اما شاید برخی مدیران رستوران به این موضوع اهمیت چندانی نداده و برای تزیین رستوران شان تلاش نمیکنند. معمولا رستوران دار ها تمام تلاش شان برای این است که بتوانند آشپزخانه پیشرفته ای طراحی کنند و غذاهای مناسب و باکیفیت برای مشتریان تهیه کنند اما در درجه اول این دکور رستوران است که مشتری جذب میکند.

دکوراسیون رستوران

اگر قصد رستوران زدن دارید مرتکب این اشتباهات نشوید:

1)نورپردازی نامناسب رستوران

نورپردازی و مبلمان رستورانها

اولین چیزی که باعث جذابیت طراحی دکوراسیون رستوران میشود نورپردازی حرفه ای و مدرن آن است. اگر نورپردازی رستوران با دکوراسیون آن هماهنگ باشد باعث میشود محیطی جذاب ایجاد شود، در این صورت مشتریان بیشتری خواهان حضور در رستوران خواهند بود طوری که تعداد آن هر روز بیشتر خواهد شد.

2)میز و صندلی بی کلاس

فست فود

اشتباه بزرگی که برخی رستوران دارها مرتکب میشوند این است که از میز و صندلی های بی کلاس و ارزان استفاده میکنند، در حالیکه میز و صندلی رستوران باید لاکچری و شیک باشد تا بتواند محیط ایده آلی برای غذاخوردن ایجاد کند.در انتخاب میز و صندلی برای دکوراسیون رستوران سلیقه و خلاقیت به خرج دهید و سعی کنید میز و صندلی هایی انتخاب کنید و منحصر به رستوران شما باشند و مدل آن ها برای مشتری جالب باشد.

3)گرم یا سرد بودن فضای رستوران

دکوراسیون رستوران

هوای داخل رستوران باید طوری باشد که مشتری در فصل تابستان احساس گرما نکند و در زمستان احساس سرما، متاسفانه برخی از رستوران دارها به این موضوع توجه نمیکنند و مشتری ها از این نظر اذیت میشوند زیرا برای اینکه بتوانند به راحتی غذای شان را میل کنند نباید فضای رستوران خیلی گرم یا خیلی سرد باشد .

4)رنگ نامناسب

مبل راحتی برای سالن غذاخوری

انتخاب رنگ برای دکوراسیون رستوران فوق العاده مهم است و نباید آن را به شوخی گرفت، رنگ دکوراسیون رستوران میتواند عامل اصلی جذب مشتری باشد پس با انتخاب رنگ مناسب مشتری های خود را افزایش دهید و کاری کنید از بودن در رستوران شما لذت ببرند. رنگ های نامناسب برای دکوراسیون رستوران را بشناسید از آن ها دوری کنید.

اشتباهات دکوراسیون رستوران که مشتری را فراری میدهد

موسیقی نامناسب

تزیینات قدیمی و زشت

کفپوش نامناسب

کاغذ دیواری های بد رنگ

راحت نبودن صندلی ها

ناهماهنگی در ترکیب رنگ دکوراسیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *