مجله مبل سنتر

اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل

اصول چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل

اصول چیدمان مبلمان اگر اصولی باشد باعث دوبرابر شدن زیبایی دکوراسیون منزل میشود، نحوه چیدمان مبلمان مهمترین نکته دردکوراسیون منزل است پس سعی کنید نکات مهم و اصول چیدن مبلمان را بدانید. در این بخش از مجله مبل سنتر مهمترین نکات در چیدمان مبلمان را به شما میگوییم که بسیار کمک کننده هستند.

همیشه بزرگترین تکه مبلمان را اول جایگذاری کنید، مبلمان سه نفره باید روبروی نقطه کانونی دکوراسیون منزل قرار بگیرد. نقطه کانونی منزل تان را پیدا کنید و مبلمان سه نفره را روبروی آن قرار دهید.

اصول چیدمان

فاصله بین مبل ها نباید زیاد باشد، هر مبل باید با فاصله کمی کنار دیگری قرار بگیرد زیرا اگر فاصله بین مبل ها زیاد باشد مهمانان نمیتوانند به خوبی با هم ارتباط برقرار کنند و گفتگوی صمیمانه ای نخواهند داشت.

مبل ها را به دو شکل متقارن و غیر متقارن میتوانید بچینید، چیدمان متقارن مبل ها فضای خانه تان را رسمی میکند و چیدمان غیر متقارن مبل ها فضای خانه را غیر رسمی میکند و بهتر است مبلمان منزل تان را به شکل غیر متقارن بچینید.

اصول چیدمان

اصول چیدمان همه مبل ها را کنار یک دیوار به ردیف نچینید، مبلمان منزل بهتر است به شکل گرد چیده شوند طوری که مهمانان همدیگر را به خوبی ببینند و بتوانند بهتر ارتباط برقرار کنند.

https://moblcenter.com/product-category/furniture/فاصله بین مبلمان و میز های عسلی باید 35 تا 45 سانتی متر باشد تا فضای کافی برای قرار دادن پاها باشد. در چیدمان مبل یکی از نکات مهمی که باید در نظر بگیرید ایجاد فضای دلنشین و گرو در خانه است . همیشه در نظر داشته باشید که فضای محل زندگی باید سرشار از حس آرامش و پویایی باشد و این امر با دقت در اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون و رنگبندی اصولی قابل اجراست.دقت در ابعاد وسایل و مبلمان نیز یکی از مسایل مهمی است که بعضن افراد دقت کافی را نداشته و در خرید خود دچار اشتباه میشوند .

شما میتوانید در بخش مجله مبل سنتر مقالات کاربردی که در این باره به رشته تحریر درآمده اند را مطالعه کنید و خرید مناسبی را داشته باشید.

منبع:namnak.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *