مجله مبل سنتر

10نکته در چیدمان مبلمان اداری

10نکته در چیدمان مبلمان اداری

مبلمان اداری از نظر چیدمان بسیار مهم است و داشتن یک شرکت منظم برای موفقیت شغلی الزامی است. در این صورت شما همه ی انرژی خود را بر روی کار خود متمرکز کنید.

در واقع چیدمان مناسب مبلمان اداری سبب می شود که بیشتر بر کار خود مسلط باشید و آن را در کنترل داشته باشید. روش درست چیدمان مبلمان اداری باعث می شود که محیط کاری راحت و با انگیزه ای داشته باشید که مشوق موفقیت شما باشد.

Jerome Abecassis از شرکت طراحی Divano Designs and Brigitte Beltra که متخصص علم فنگ شویی می باشد، در خصوص چیدمان مبلمان اداری، ده نکته را پیشنهاد می کند:

1. در چیدمان مبلمان اداری و تعیین جای میز

میز خود را در جایی قرار دهید که به فضای اطراف مشرف باشید. اگر موقع نشستن، پشت شما به در باشد، در واقع دیگران به شما مسلط هستند. در این صورت مسیر نعمت و برکت را برای شغل خود را مسدود کرده اید.

مبل و میز اداری

2. در چیدمان مبلمان اداری و تعیین جای میز

، در جایی بنشینید که پشت شما به دیوار یا کنج دیوار باشد، نه این که پشت سرتان پنجره قرار گیرد. اگر پشت سر شما پنجره قرار گیرد باعث می شود که شما ضعیف و آسیب پذیر شوید.

میز رئیس

3. در راستای در ننشینید، در این صورت شما در مسیر انرژی های منفی هستید.

4. کامپیوتر خود را در شمال یا غرب میز قرار دهید تا خلاقیت شما زیاد شود. اگر از کامپیوتر برای کسب درآمد استفاده می کنید، آن را در گوشه ی جنوب شرقی میز قرار دهید.

میز مدیریت

5. در محیط کار از آینه استفاده نکنید

زیرا باعث می شود انرژی های منفی را به مشتریان و افراد دیگر ساکن در اتاق منعکس کند.

6. در چیدمان مبلمان اداری کاری کنید که سیم های وسایل شرکت کاملا پوشیده باشند. این کار باعث می شود که محیط بی نظمی و آشفتگی نداشته باشد و به جریان خوب انرژی ها کمک کند.

7. کتاب های مرجع مثل کتاب لغت، راهنمای استفاده از وسایل و هر مرجع دیگری که غالبا به آن مراجعه می کنید را در سمت چپ میز خود قرار دهید.

مبل اداری

8. گوشه ی سمت چپ پشت میز شما باید تمیز و مرتب باشد. اگر در پشت مونیتور فضایی برای عکس یا پوستر دارید، بهتر است عکس های خانوادگی را قاب کرده و در آنجا بگذارید یا رندرهایی از پروژه های آینده را در آنجا بگذارید. این عکس ها و رندرها باید به سمت شما باشد.

9. بر روی وسط دیوار پشت میز خود، تقدیرنامه ها، دیپلم و گواهی نامه های خود را بزنید.

10. از نکات مهم در مبلمان اداری درست و مناسب، تهیه ی یک صندلی ارگونومیک اداری می باشد تا کمر شما راحت بوده و وضعیت بدنی شما موقع نشستن خوب باشد.

صندلی مدیریت

در مبلمان اداری، صندلی اداری نشانگر محل شغل شماست. لازم است آن را همیشه تمیز نگه دارید.

در مورد مبلمان اداری و وسایل کار شرکت می خواهم نکته ی دیگری را هم اضافه کنم. ممکن است این نکته مستقیما به مبلمان اداری مربوط نشود اما به همان اندازه مهم است.

یک چراغ رومیزی اداری خوب تهیه کنید. نور خوب خستگی چشم را کاهش می دهد و می تواند باعث افزایش راندمان کاری شما شود.

مبلمان اداری

امیدواریم مطالب مفیدی را در اختیارتون گذاشته باشیم لطفا نظرات خود را کامنت کنید با ما همراه باشیدmoblcenter.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *