تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

مبل سنتر؛ فقط کالای اصلی

 

مبل سنتر اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که مبل سنتر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و تولیدکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هویت و اصالت که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته را از مبل سنتر خریداری می‌کنند.
تمام شرکت ها و تولید کنندگانی که محصولاتشان از طریق مبل سنتر به بازار عرضه میشود مورد بررسی دقیق کارشناسان ما قرا گرفته و محصولات طبق استانداردهای مبل سنتر تولید میشوند.

 

مبل سنتر؛ فقط گارانتی اصلی

 

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت مبل سنتر  توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، در کشور تولیدشده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و مبل سنتر هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در مبل سنتر عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت مبل سنتر به فروش نمی‌رسد. از این رو است که هولدینگ مبل سنتر اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.