مجله مبل سنتر

نحوه چیدمان اتاق مدیریت

نحوه چیدمان اتاق مدیریت

معمولا اتاق مدیریت در بالا ترین طبقه واقع می شود. این اتاق قلب تپنده شرکت محسوب می شود و در انتخاب آن باید دقت کافی به عمل اورد. به یاد داشته باشید که این اتاق باید در جایگاهی مناسب با نوررسانی بالا باشد که اهمیت آن به همه القا شود.

اگر اتاق مورد نظر شما بزرگ است می توانید طوری از فضا استفاده کنید که ملزومات و مبلمان در یک اتاق جای داده شوند و فضا خالی نماند. به طور مثال می توانید میز مدیریت را در قسمتی گذاشته و در قسمتی به طور جداگانه از مبل های راحتی برای گپ های دوستانه و خودمانی استفاده نمایید. بسته به فضای اتاق حتی می توان میز کنفرانس هم در آن جای داد.

بسته به سلیقه خودتان می توانید بعضی قسمت ها را با پارتیشن از هم جدا کرده یا به همان شکلی که هست از آن استفاده کنید. اگر اتاق شما کوچک است سعی کنید از فضا نهایت استفاده را ببرید و چیدن موارد اضافی اجتناب کنید. چیدمان را طوری طراحی کنید که کارایی بیشتری داشته باشند و اتاق بزرگتر به نظر برسد. با چیدن وسایل اضافی و ناکارآمد که برای دکور به کار می روند فضا را اشغال نکنید.

بهتر است چیدمان اتاق تان یکدست باشد. بدین صورت هماهنگی چشم نوازی در اتاق مدیریت شما به وجود می آید. می توانید صندلی مدیریت را از نوع ساده اما ارگونومیک انتخاب کنید. قرار گیری میز مدیریت باید طوری باشد که در مرکز توجه قرار گیرد و از سهم نور زیادی برخوردار باشد.

تاثیر رنگ چیدمان در نوع فعالیت:

بسته به نوع فعالیتی که شما دارید می توانید رنگ ها را انتخاب کنید.اگر شرکت واردات و صادرات کالا دارید، می توانید در دکوراسیون از رنگ های خنثی استفاده کنید. اگر یک شرکت رسانه ای یا تبلیغاتی دارید می توانید از رنگ های تاکید کننده و تاثیر گذار استفاده کنید.

با ما همراه باشیدmoblcenter.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *