مجله مبل سنتر

استفاده از فنگ شویی در چیدمان خانه

استفاده از فنگ شویی در چیدمان خانه

فنگ شویی

اثر رنگ ها

در فنگ شویی رنگ ها اثر قوی و قابل توجهی روی عملکرد مغزی افراد داره که چند تا از این تاثیرها رو براتون مینویسم:

فنگ شویی
رنگهای تیره باعث ایجاد حس آرامش در انسان میشود.این در حالی هستش که رنگهای روشن باعث افزایش انرژی میشن و برای شروع انجام کار عالی هستن.مثلا برای خوش شانسی از رنگ قرمز استفاده میشه و بهترین گزینه برای ورودی منزل هستش.
نارنجی و قهوه ای سمبل سلامت و دانش هستن،زرد و بنفش رنگهای مبارکی هستن که برای روحیه انسان سودمند تلقی میشن،برای تازگی و رشد از رنگ سبز استفاده میشه.

آینه و ساعت

آینه ها تو دکوراسیون کاربرد دارن و در فنگ شوئی به عنوان وسیله ای برای جذب کردن،حرکت یا تغییر جهت انرژی به کار برده میشن. آینه باعث میشه یک فضا بزرگتر به نظر بیاد و دیوارها رو صاف میکنه.در فنگ شوئی اغلب آینه ها به شکل دایره یا هشت ضلعی هستن و نکته مهم در مورد آینه در فنگ شویی اینه که آینه ها باید کامل باشن و طوری نباشه که اشیاء رو تکه تکه نشون بدن. لزوم استفاده از ساعت تو فنگ شوئی همون اندازه گیری گذر زمان هستش.جاهای مناسبی تو خونه برای قرار دادن ساعت وجود داره.اتاق کار،آشپزخانه ،اتاق نشیمن،بهترین جاها برای قرار دادن ساعت هستن و وجود ساعت در اتاق خواب ضرورت داره.

عناصر فنگ شویی

به پنج عنصر اساسی فنگ شویی توجه کنید 

با استفاده از پنج عنصر فنگ شویی میتونید تعادل و جریان انرژی و جنب و جوش رو در همه مناطق خونتون ایجاد کنید،به عنوان مثال؛ اگر میخواهید توجه بیشتری بوجود بیارید و رفاه بیشتری داشته باشید باید از آب و چوب در جنوب شرقی منزلتون استفاده کنید یا اگر نیاز دارید سلامتی رو تو محیط اطرافتون توسعه بدین بهترین کار اینه که از گیاه های پر آب و شاداب کنار مبل چوبیتون در شرق خونه استفاده کنید.
امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه. حالا به نظر شما فنگ شویی میتونه به بهبود روابط و پاکسازی ذهن و روان انسان تاثیر بزاره؟ لطفن حتما نظرتون رو برام بنویسید.

منبع:https://fa.m.wikipedia.org/wiki/فنگ_شویی

https://virgool.io

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *