مجله مبل سنتر

طرفداران مبل ال بخوانن!

طرفداران مبل ال بخوانن!

امروزه مبل در هر خانه‌ای بخش مهم و ضروری دکوراسیون رامبلمان تشکیل می‌دهد. در این بین خرید مبل مدل ال در میان مردم بسیار محبوب شده است. این مدل از مبل جایگزین مناسب و بسیار زیبایی برای مبل‌های ساده و معمولی می‌باشد به طوری که دکوراسیون اتاق شما را به کلی تغییر خواهد داد. مبل L به آسانی در گوشه‌ای از اتاق جای گرفته و فضای صمیمی و دوستانه‌ای را ایجاد می‌کند.مجله مبل سنتر سعی دارد در این مقاله از مزایای مبل ال و همچنین راهنمای خرید آن را به شما ارائه کند با ما همراه باشید…

مبلمان ال خواصی دارد که آن ها را از سایر انواع مبلمان متمایز میکند:

 نظمی نوین:

این ساختار به طور نا خودآگاه به ایجاد نظمی نوین در چیدمان داخلی منزل می انجامد.

کانون گرم خانواده:

اینکه با توجه به دور تر شدن اعضائ خانواده این فرم دوباره بعد از یک روز پر مشغله افراد را کنار هم و در کانون گرم خانواده قرار می دهد.

 یک تیر و دو نشان:

گاه کاربری یک اثر می تواند چند جانبه باشد مثلا یک جوان مجرد می تواند با خرید این نوع مبلمان از آن برای خواب و استراحت روزانه نیز بهره ببرد. 

چیدمان متنوع:

این طراحی به شما کمک می کند تا بتوانید در یک فضای کوچک چیدمانی متنوع ایجاد کنید و اگر هم فضای بزرگی در اختیار دارید می توانید از این نوع مبلمان برای نشیمن اعضای خانواده استفاده کنید. 

 فنگ شویی:

صاحب نظران علم فنگ شویی ساختار ال مانند را راه خوبی برای جریان انرژی مثبت در محیط خانه می دانند.

قبل از خرید هر نوع مبلی حتما باید اطلاعاتی از آن مبل بدست آورید که مطمئن شوید خریدتان درست و هوشمندانه بوده یا خیر مجله مبل سنتر راهنمای خرید مبل ال را در اختیار شما خوبان قرار داده تا با آگاهی خرید کنید لطفا به نکات زیر توجه کنید:

اندازه:

ابتدا برای خرید این نوع مبل بهتر است طول و عرض مکانی که مبل در آن قرار می گیرد اندازه گیری کنید. مبل شما باید متناسب با فضای جاگیری آن باشد نه بزرگتر و نه کوچکتر. 

رنگ:

اگر تمایل به تضاد رنگی دارید می توانید از رنگ های مکمل با دیگر اثاثیه و ساختار منزل (دیوار پوش,کف,پرده,روشنائی)بهره ببرید. این رنگ ها در کنار هم بسیار نمود دارند . 
رنگ های خنثی ایده جالبی است شما می توانید با کوسن های رنگی از بی روحی آن بکاهید. رنگ کوسن ها را می توانید هماهنگ با دیگر وسائل منزل انتخاب کنید. 
اگر طالب هماهنگی و هارمونی هستید رنگ های تنالیته ایده خوبی برای انتخاب شماست. 

چند منظوره:

برای انتخاب مبل بهتر است همه جوانب را در نظر بگیرید ,بهتر است مبل شما داری چند جای مخفی برای روزنامه ,کتاب و کشو مخفی و حتی یک کابینت کوچک برای ظروف باشد . میز های عسلی درهم یا مخفی و یا بر روی دسته ها هم ایده های خوبی هستند.

تشک: 

تشک مبل شما بهتر است عریض , راحت , ضد سر و تا حدودی سفت باشد.

پارچه:

پارچه مبل را بهتر است از انواع ساتن انتخاب نکنید . این پارچه ها سر هستند و نشستن شما را دچار مشکل می کنند. 

ساختار مبل:

گاه ساختار مبل L از هر دو طرف محدود به دسته می شود و گاه از یک طرف مبل آزاد است . مبل هایی که از یک طرف آزادند معمولا برای استراحت روزانه مانند تخت عمل می کنند و آزادی عمل بیشتری به کاربر می دهند. 

امیدواریم مطالبی مفیدی را در اختیارتون گذاشته باشیم و در انتخاب درست مبل راهنمای خوبی واقع شده باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *